O mnie

Zacznę od przedstawienia mojej osoby. Jestem w sieci znana jako Ania od matmy. Występowałam kilka razy w Pytaniu na śniadanie ( https://pytanienasniadanie.tvp.pl/54444076/ania-od-matmy-tysiace-uczniow-zawdzieczaja-jej-zdana-matematyke ) oraz napisały o mnie Wysokie obcasy https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,176063,27188200,ania-od-matematyki-w-60-sekund-potrafi-uczniom-wytlumaczyc.html )

Moim celem jest skuteczność nauczania.  Prowadzę firmę z korepetycjami od 2017 roku, mam wszystkie uprawnienia do nauczania. W listopadzie 2020 stworzyłam własną platformę z kursami Pi razy drzwi. Otrzymuję wyróżnienia w różnych konkursach oraz wypowiadam się na temat egzaminów maturalnych czy ósmoklasisty jako ekspert. Więcej linków można znaleźć w zakładce o mnie https://pirazydrzwi.pl/o-mnie/ w dziale moje sukcesy oraz co mówią uczniowie na mój temat. 

Mam zweryfikowany profil na Tik Tok, gdzie obserwuje mnie ponad 165 tysięcy osób. ( https://vm.tiktok.com/ZM8K8932V/ ) Pod moimi filmami uczniowie piszą komentarze: „ W ciągu minuty nauczyłem się więcej niż w ciągu 4-5 lat nauki matematyki w szkole ( https://vm.tiktok.com/ZM8K8mgNp/ ). Posiadam również własnego instagrama (https://www.instagram.com/ania_od_matmy/) na którym do nauki i poznawania nietypowych zagadnień matematycznych zachęcam uczniów różnych klas podobnie jak na facebooku (https://www.facebook.com/AniaOdMatmy/)

Pomagam też rodzicom i nauczycielom przybliżać ten piękny przedmiot dzięki facebookowej grupie „Wizualna Matematyka”. Już ponad 6000 osób dzieli się swoimi patentami, inspiracjami na jeszcze lepsze nauczanie matematyki, np. za pomocą notatek graficznych.

Jestem też ambasadorką książki pt. „Kobieta Asertywna” napisanej przez Kamilę Rowińską. To dla mnie ogromny zaszczyt gościć na okładce tej wartościowej pozycji. To dla mnie bardzo ważny projekt, gdyż dzięki niemu i swoim doświadczeniom mogę pomóc kobietom, które chcą zmienić coś w swoim życiu. Oczywiście też zachęcam mężczyzn do lektury. 

 

Moja misja

Moją misją jest pomoc każdemu uczniowi, który nie rozumie matematycznych zagadnień na dowolnym poziomie nauki. W swojej codziennej pracy stawiam na jak najprostszy język i indywidualne dostosowanie metod nauki do charakteru ucznia, zdobytych już umiejętności. Wspieram także w radzeniu sobie ze stresem, zdobywaniu pewności siebie, co procentuje podczas np. sprawdzianów, egzaminów.

Moje złote zasady

Autentyczność

Wierzę, że dzięki niej jestem w stanie dotrzeć do serc uczniów i rodziców. Bycie sobą zawsze się opłaca!

Pasja

Towarzyszy mi we wszystkim, co robię. Wierzę w sens zdania: "Jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko".

Pomoc innym

Wykorzystuję moje talenty, pomysły, aby dać coś cennego, pomóc, każdemu, kto na mnie liczy.

Szacunek

Dla mnie to podstawa relacji z innymi, rozmów, zwłaszcza gdy się różnimy poglądami, opiniami na dany temat.


Uczciwość

Zarówno wobec siebie, jak i drugiego człowieka. Nie mam problemów, aby powiedzieć coś, co nie jest po czyjejś myśli, zachowując przy tym klasę, szanując uczucia, komfort innych.

Zaangażowanie

Dla mnie dzielenie się wiedzą, sposobami na przyjemniejszą naukę matematyki to coś więcej niż codzienne lekcje.


#SukcesyAniOdMatmy Moje sukcesy

Każda poprawiona ocena w szkole; każdy zdany egzamin; każda zrozumiana lekcja; każdy uśmiech ucznia.

#OpinieMoichUczniów Co o mnie mówią uczniowie

Od lat realizuję się pomagając innym. 

Pani Ania świetnie uczy, bardzo dobrze tłumaczy, potrafi wytłumaczyć wszystko w prosty i logiczny sposób. Nawet najtrudniejsze zagadnienia nie stanowią problemu. Atmosfera bardzo miła a matura będzie zdana bez najmniejszego problemu! Polecam bardzo gorąco
Magda
5/5
Ania jest najlepsza w prosty sposób potrafi dotrzeć do każdego osła matematycznego a co najważniejsze ma niesamowity zasób wiedzy. Nie pyta czy student czy uczeń, bo po prostu ma ogromną wiedzę ☺
Magda
5/5
Zdecydowanie godna polecenia korepetytorka, dzięki której zdałem maturę z matematyki. Ma indywidualne podejście do ucznia i chęć do pracy. Wiedzę przekazuje w prosty sposób, potrafi wiele razy tłumaczyć jedną rzecz. Naprawdę godna polecenia 🙂
Adam
5/5
Świetna kobieta i matematyk . Z panią Ania,uczyłam się do matury .Wcześniej nie zdawałam matematyki na próbnych egzaminach i miałam problemy z wieloma działami maturalnymi.Dzięki pani Ani zdałam maturę bez problemu i to z bardzo dobrym wynikiem :).
Michalina
5/5
Pani Ania uczy bardzo skutecznie, dzięki niej zdaje wszystkie sprawdziany na piąteczki ( ewentualnie czwórki, jak mam gorszy dzień ) O MATURĘ SIĘ NIE BOJE! Polecam 😀
Kalina Libirzewska
5/5

#Blog Blog Pi Razy Drzwi®

Blog Pi Razy Drzwi® powstał z myślą, aby dostarczyć przydatnej wiedzy z szeroko pojętej matematyki.

https://pirazydrzwi.pl/author/admin_natalia/

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI- czy warto?

  Elo Gwiazdo. ⭐️ Dziś opowiem Ci o powodach, przez

https://pirazydrzwi.pl/author/admin_natalia/

Pierwsza BARDZO WAŻNA opinia Szanowanego eksperta z matematyki.

Elo Gwiazdo. ⭐️ DZIEJE SIĘ! TO NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE! 😍😍

https://pirazydrzwi.pl/author/admin_natalia/

Co oferuje mi PI RAZY DRZWI? czyli nauka matematyki z

  Elo Gwiazdo.  🤩 Twoje dziecko znów przyniosło jedynkę z